Πωλείται - Βίλα 226 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 41268 photo 1
Property 41268 photo 2
Property 41268 photo 3
Property 41268 photo 4
Property 41268 photo 5
Property 41268 photo 6
Property 41268 photo 7
Property 41268 photo 8
Property 41268 photo 9
Property 41268 photo 10
Property 41268 photo 11
Property 41268 photo 12
Property 41268 photo 13
Property 41268 photo 14
Property 41268 photo 15
Property 41268 photo 16
Property 41268 photo 17
Property 41268 photo 18
Property 41268 photo 19
Property 41268 photo 20
Property 41268 photo 21
Property 41268 photo 22
Property 41268 photo 23
Property 41268 photo 24
Property 41268 photo 25
  • κωδικος αντικειμενου 41268
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 226 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 1300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 51 χλμ

Πωλείται
788 200 € 2680 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49747
  • Εμβαδόν 294 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
780 000 € 3561 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49776
  • Εμβαδόν 219 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 680 000 € 4745 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49807
  • Εμβαδόν 354 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
850 000 € 2236 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49832
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
6 000 000 € 5976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49871
  • Εμβαδόν 1004 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
990 000 € 3300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50479
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 800 000 € 5294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51115
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
660 000 € 4400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51490
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
1 850 000 € 2350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51522
  • Εμβαδόν 787 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 100 000 € 3914 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51561
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο