Property 40798 photo 1
Property 40798 photo 2
Property 40798 photo 3
Property 40798 photo 4
Property 40798 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2380 μ² στην Πιερία. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Το παρόν αγροτεμάχιο δεν χτίζει.

Πωλείται
35 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57110
  • Εμβαδόν 823 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
22 750 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57431
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
33 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57799
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 860 m
Πωλείται
25 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58373
  • Εμβαδόν 1274 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
22 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59102
  • Εμβαδόν 652 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
22 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59103
  • Εμβαδόν 653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
25 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60581
  • Εμβαδόν 1011 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
35 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60742
  • Εμβαδόν 376 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
30 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60781
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
33 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61021
  • Εμβαδόν 949 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο