Πωλείται - Γη 9694 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
500 000 €
51 €/m²
Property 40307 photo 1
Property 40307 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 130 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 9694 μ² στη Σιθωνία. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο δάσος.

Πωλείται
500 000 € 131 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11373
  • Εμβαδόν 3800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
540 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22777
  • Εμβαδόν 6500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
520 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30611
  • Εμβαδόν 5200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
500 000 € 320 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33674
  • Εμβαδόν 30600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
500 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39937
  • Εμβαδόν 8107 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
500 000 € 51 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40307
  • Εμβαδόν 9694 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Προτεινόμενo Πωλείται
450 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60598
  • Εμβαδόν 8245 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
450 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62182
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
460 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62536
  • Εμβαδόν 7400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
430 000 € 172 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64900
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο