επωληθη

Πωλείται - Επιχείρηση 500 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 40229 photo 1
Property 40229 photo 2
Property 40229 photo 3
Property 40229 photo 4
Property 40229 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1956
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται επενδυτικό ακίνητο, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, στην περιοχή των Δικαστηρίων.

Πρόκειται για 1ο και 2ο όροφο, συνολικού εμβαδού 410 τμ., ο καθένας με το δικό του WC. Η οικοδομή διαθέτει ασανσέρ, και ο κάθε όροφος είναι διαμπερής και δίνει την δυνατότητα σχεδιασμού 12 μικρών διαμερισμάτων / studio.

Πωλείται
85 000 € 787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7357
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
110 000 € 4230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8201
  • Εμβαδόν 26 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
1 800 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 12956
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
749 000 € 1134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14617
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
28 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51740
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Προτεινόμενo Πωλείται
200 000 € 3389 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51993
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Επένδυση Πωλείται
280 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64424
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο