επωληθη

Πωλείται - Γη 400 μ² στη Θάσσο

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Καβάλας Θάσος
Κατόπιν ζήτησης
Property 4018 photo 1
Property 4018 photo 2
Property 4018 photo 3
Property 4018 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 400 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στην πόλη.

Πωλείται
145 000 € 226 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58079
  • Εμβαδόν 640 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
218 000 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58350
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
350 000 € 948 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59541
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
200 000 € 542 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59542
  • Εμβαδόν 369 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
200 000 € 487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59543
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
500 000 € 609 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60800
  • Εμβαδόν 820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 650 m
Πωλείται
200 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60801
  • Εμβαδόν 4010 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
160 000 € 288 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60802
  • Εμβαδόν 554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
160 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60809
  • Εμβαδόν 1327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
950 000 € 254 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60812
  • Εμβαδόν 3734 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο