Πωλείται - Γη 14400 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
220 000 €
15 €/m²
Property 39844 photo 1
Property 39844 photo 2
  • κωδικος αντικειμενου 39844
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 14400 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 21000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 14400 μ² στη Λεμεσό. Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
250 000 € 420 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39908
  • Εμβαδόν 595 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
220 000 € 180 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40527
  • Εμβαδόν 1293 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
260 000 € 14 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42081
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
200 000 € 365 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42291
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 362 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42292
  • Εμβαδόν 551 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
200 000 € 336 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42293
  • Εμβαδόν 594 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43792
  • Εμβαδόν 2385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
280 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47703
  • Εμβαδόν 2342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
205 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52706
  • Εμβαδόν 16545 m²
Πωλείται
315 000 € 418 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53057
  • Εμβαδόν 752 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο