Κατόπιν ζήτησης
Property 39505 photo 1
Property 39505 photo 2
Property 39505 photo 3
Property 39505 photo 4
Property 39505 photo 5
Property 39505 photo 6
Property 39505 photo 7
Property 39505 photo 8
Property 39505 photo 9
Property 39505 photo 10
Property 39505 photo 11
Property 39505 photo 12
Property 39505 photo 13
Property 39505 photo 14
Property 39505 photo 15
Property 39505 photo 16
Property 39505 photo 17
Property 39505 photo 18
Property 39505 photo 19
Property 39505 photo 20
Property 39505 photo 21
Property 39505 photo 22
Property 39505 photo 23

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1993
  • Χρονια κατασκευης : 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Πωλείται
1 100 000 € 4583 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34975
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
3 300 000 € 6111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36241
  • Εμβαδόν 540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36242
  • Εμβαδόν 850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
5 000 000 € 7163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37977
  • Εμβαδόν 698 m²
  • Αριθμός δωματίων 25
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39505
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
3 300 000 € 4125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40386
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
2 200 000 € 1757 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41892
  • Εμβαδόν 1252 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 500 000 € 2727 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42881
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 300 000 € 4347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47129
  • Εμβαδόν 529 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
2 500 000 € 3424 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56992
  • Εμβαδόν 730 m²
  • Αριθμός δωματίων 14

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο