επωληθη
50 000 €
163 €/m²
Property 3918 photo 1
Property 3918 photo 2
Property 3918 photo 3
Property 3918 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 305 μ² στη Θάσσο. Το αγροτεμάχιο δεν χτίζεται. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
65 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3806
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
55 000 € 81 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3917
  • Εμβαδόν 674 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
55 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4173
  • Εμβαδόν 499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
70 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4174
  • Εμβαδόν 2720 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
45 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43172
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
50 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48510
  • Εμβαδόν 465 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
55 000 € 52 000 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63556
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
60 000 € 40 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63989
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο