1 070 000 €
152 €/m²
Property 38960 photo 1
Property 38960 photo 2
Property 38960 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 12 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7000 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 5600 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
1 136 000 € 533 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32760
  • Εμβαδόν 2130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 280 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33143
  • Εμβαδόν 2332 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
1 500 000 € 61 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35220
  • Εμβαδόν 24233 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
1 400 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37489
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 227 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38407
  • Εμβαδόν 24820 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 200 000 € 960 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38565
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
1 070 000 € 152 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38960
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
1 280 000 € 527 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40583
  • Εμβαδόν 2425 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 060 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41899
  • Εμβαδόν 86000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
1 050 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44361
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο