Πωλείται - Γη 32000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων
Κατόπιν ζήτησης
Property 38912 photo 1
Property 38912 photo 2
Property 38912 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 38912
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Έκταση οικοπέδου 32000 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Ν. Χανίων (Κρήτη)

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 70 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 32000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 5000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
40 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65486
  • Εμβαδόν 5664 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
250 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65534
  • Εμβαδόν 7200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
185 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65536
  • Εμβαδόν 1121 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
160 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65747
  • Εμβαδόν 51985 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 23000 m
Πωλείται
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65785
  • Εμβαδόν 724 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
600 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65816
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
189 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65882
  • Εμβαδόν 456 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο