επωληθη

Πωλείται - Γη 5000 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
280 000 €
56 €/m²
Property 38868 photo 1
Property 38868 photo 2
Property 38868 photo 3
Property 38868 photo 4
Property 38868 photo 5
Property 38868 photo 6
Property 38868 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 15 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 7 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5000 μ² στην Κέρκυρα. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
280 000 € 260 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20442
  • Εμβαδόν 8253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
280 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29138
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 29139
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
270 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34207
  • Εμβαδόν 3800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
280 000 € 210 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34921
  • Εμβαδόν 5200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
270 000 € 122 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41644
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
270 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42942
  • Εμβαδόν 25969 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
280 000 € 46 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43703
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
280 000 € 208 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48270
  • Εμβαδόν 1342 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
270 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63230
  • Εμβαδόν 4337 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο