Πωλείται - Γη 246 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
65 000 €
264 €/m²
Property 38337 photo 1
Property 38337 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 246 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 197 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
85 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52907
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
65 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53300
  • Εμβαδόν 1187 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
65 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55866
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
80 000 € 214 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55985
  • Εμβαδόν 373 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
70 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56292
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
65 000 € 91 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56884
  • Εμβαδόν 713 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
65 000 € 162 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57173
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
67 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57394
  • Εμβαδόν 1894 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
85 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58015
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
65 000 € 196 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58544
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο