Πωλείται - Βίλα 380 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Λασιθίου Βραχάσι Σίσι
960 000 €
2526 €/m²
Property 38249 photo 1
Property 38249 photo 2
Property 38249 photo 3
Property 38249 photo 4
Property 38249 photo 5
Property 38249 photo 6
Property 38249 photo 7
Property 38249 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 38249
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Έκταση οικοπέδου 4600 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Σίσι (Βραχάσι) | Ν. Λασιθίου (Κρήτη)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Αριθμός δωματίων: 5
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Απόσταση από θάλασσα: 2300 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • τζάκι
  • Αποθήκη
  • Γκαράζ

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή 3-όροφη βίλλα έκτασης 380 τ.μ στην Κρήτη. Το ημιυπόγειο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, 2 WC, ένα γυμναστήριο, μία σάουνα, ένα τζακούζι. Το ισόγειο αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα WC. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Η βίλα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, τζάκι, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, κήπο, γκαζόν, γκαράζ, αποθήκη.

Τοποθεσία