700 000 €
306 €/m²
Property 37999 photo 1
Property 37999 photo 2
Property 37999 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 46 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2281 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 1825 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Πωλείται
850 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 2935
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
750 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4412
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7091
  • Εμβαδόν 3950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
600 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8480
  • Εμβαδόν 5807 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
750 000 € 126 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 16498
  • Εμβαδόν 5950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
700 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 28731
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
700 000 € 306 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37999
  • Εμβαδόν 2281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
850 000 € 856 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38000
  • Εμβαδόν 992 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
950 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40830
  • Εμβαδόν 9735 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
800 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53070
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο