Πωλείται - Μονοκατοικία 400 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Ηρακλείου Γούβες Βορός
399 000 €
998 €/m²
Property 36251 photo 1
Property 36251 photo 2
Property 36251 photo 3
Property 36251 photo 4
Property 36251 photo 5
Property 36251 photo 6
Property 36251 photo 7
Property 36251 photo 8
Property 36251 photo 9
Property 36251 photo 10
Property 36251 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 36251
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Έκταση οικοπέδου 6000 m²
  • Περιοχή Κρήτη
  • Τοποθεσία Βορός (Γούβες) | Ν. Ηρακλείου (Κρήτη)
  • Αριθμός δωματίων 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Αριθμός δωματίων: 8
  • Επίπεδα: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • Απόσταση από θάλασσα: 8000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη
  • Πρόσβαση
  • εσωτερικη σκαλα

Περιγραφή

ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ: Ημιτελής Τριώροφη μονοκατοικία σε τοποθεσία με ιδιαίτερο φυσικό κάλος στο Σκοτεινό, Ηράκλειο, Κρήτη, Ελλάδα

400 τ.μ. Κτίσμα · 6.000 τ.μ. Οικόπεδο · 3 Όροφοι · 5 Master Suites

Μια σπάνια ευκαιρία να αποκτήσετε μια κατοικία 400 τ.μ. σε ένα εντυπωσιακό κτήμα 6.000 τ.μ. στο Σκοτεινό, ένα από τα πιο ανέγγιχτα φυσικά τοπία του Ηρακλείου. Το οικόπεδο συνορεύει με έναν καταρράκτη και ένα μικρό ποτάμι κατά μήκος της ανατολικής πλευράς του, πλαισιωμένο από ορεινό τοπίο και αιωνόβιους ελαιώνες.

Το ισόγειο ανοίγεται σε θέα ελαιώνα και διαμορφώνεται για ανοιχτό σχέδιο διαβίωσης με κουζίνα, τραπεζαρία και σαλόνι, ένα master bedroom με en-suite μπάνιο, γυμναστήριο και αποθήκη. Ο πρώτος όροφος, 203 τ.μ., παρέχει χώρο για τρία επιπλέον master suites με en-suite μπάνια, καθώς και ένα γενναιόδωρο ιδιωτικό γραφείο. Ο τελευταίος όροφος ολοκληρώνει τη διάταξη με ένα πέμπτο master suite με en-suite μπάνιο, με απεριόριστη θέα θάλασσας.

Σκελετός από σκυρόδεμα και εσωτερικοί τοίχοι είναι έτοιμοι από το 2013. Πρόκειται για μια λευκή σελίδα: εσείς ορίζετε τις φινέτσες, τον χαρακτήρα και τον τρόπο ζωής που θα φέρει. Η βάση είναι εξαιρετική. Ό,τι χτίσετε πάνω της είναι αποκλειστικά δικό σας.