Πωλείται - Γη στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας
210 000 €
42 €/m²
Property 3761 photo 1
Property 3761 photo 2
Property 3761 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 3761
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Γη
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Ν. Πιερίας (Μακεδονία)

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный
  • Άλλες παροχές: проведено электричество
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται αγροτεμάχιο εμβαδού 4985 τ.μ με δυνατότητα δόμησης 200 τ.μ, που βρίσκεται σε απόσταση 200 μέτρων από την ακτή. Σε κοντινή απόσταση υπάρχει ένα ξενοδοχείο πέντε αστέρων, και περπατώντας δύο χιλιόμετρα κατά μήκος του παραλιακού δρόμου με μια υπέροχη παραλία, θα βρεθείτε στο δημοφιλές θέρετρο της Πιερίας με μια ιδιαίτερα ανεπτυγμένη υποδομή. Παρέχεται ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7090
  • Εμβαδόν 1375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
300 000 € 263 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7535
  • Εμβαδόν 1140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9057
  • Εμβαδόν 4900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56156
  • Εμβαδόν 5850 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Πωλείται
200 000 € 160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56527
  • Εμβαδόν 5869 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
230 000 € 444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57174
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59215
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
230 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59380
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
200 000 € 66 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60981
  • Εμβαδόν 3000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
210 000 € 190 000 € 147 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63943
  • Εμβαδόν 1285 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο