1 460 000 €
1000 €/m²
Property 37499 photo 1
Property 37499 photo 2
Property 37499 photo 3
Property 37499 photo 4
Property 37499 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2007
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 16000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Πωλείται
1 600 000 € 1333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23067
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
1 400 000 € 4666 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 23142
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30035
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 400 000 € 3763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33630
  • Εμβαδόν 372 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 740 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36000
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 460 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37499
  • Εμβαδόν 1460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
1 435 000 € 2050 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39124
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10500 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 700 000 € 2016 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41086
  • Εμβαδόν 843 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο