Πωλείται - Μονοκατοικία 280 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα Χώρα Κέρκυρας
1 100 000 €
3929 €/m²
Property 3719 photo 1
Property 3719 photo 2
Property 3719 photo 3
Property 3719 photo 4
Property 3719 photo 5
Property 3719 photo 6
Property 3719 photo 7
Property 3719 photo 8
Property 3719 photo 9
Property 3719 photo 10
Property 3719 photo 11
Property 3719 photo 12
Property 3719 photo 13
Property 3719 photo 14
Property 3719 photo 15
Property 3719 photo 16
Property 3719 photo 17
Property 3719 photo 18
Property 3719 photo 19
Property 3719 photo 20
Property 3719 photo 21
Property 3719 photo 22
Property 3719 photo 23

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2004
  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ

Πωλείται
980 000 € 4083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19457
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 100 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3719
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
950 000 € 6333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62841
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
900 000 € 2571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42301
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 000 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55900
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 500 000 € 8571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33428
  • Εμβαδόν 175 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
970 000 € 3774 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49595
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 400 000 € 1455 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49696
  • Εμβαδόν 962 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 3553
  • Εμβαδόν 310 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
900 000 € 1800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19943
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο