Πωλείται - Μονοκατοικία 200 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
1 000 000 €
5000 €/m²
Property 55900 photo 1
Property 55900 photo 2
Property 55900 photo 3
Property 55900 photo 4
Property 55900 photo 5
Property 55900 photo 6
Property 55900 photo 7
Property 55900 photo 8
Property 55900 photo 9
Property 55900 photo 10
Property 55900 photo 11
Property 55900 photo 12
Property 55900 photo 13
Property 55900 photo 14
Property 55900 photo 15
Property 55900 photo 16
Property 55900 photo 17
Property 55900 photo 18
Property 55900 photo 19
Property 55900 photo 20
Property 55900 photo 21
Property 55900 photo 22
Property 55900 photo 23
Property 55900 photo 24
Property 55900 photo 25

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Έτος κατασκευής: 1870
  • Έτος ανακαίνισης: 1987
  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Επίπεδα: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • τζάκι
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται 2-όροφη μονοκατοικία έκτασης 200 τ.μ στην Κέρκυρα. Το ισόγειο αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, μία κουζίνα, ένα μπάνιο. Ο 1ος όροφος αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, ένα μπάνιο. Η μονοκατοικία έχει πρόσοψη διπλής διάταξης. Διαθέτει τζάκι, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, γκαζόν, ψησταριά, θέρμανση, αποθήκη.

Το ακίνητο βρίσκεται στη περιοχή της Ανάληψης.

Πωλείται
970 000 € 3774 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49595
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 400 000 € 1455 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49696
  • Εμβαδόν 962 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33717
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
900 000 € 2571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42301
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
950 000 € 6333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62841
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 050 000 € 2441 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9145
  • Εμβαδόν 430 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
980 000 € 4083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19457
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
1 100 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3719
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 5518
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
900 000 € 1800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19943
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο