340 000 €
220 €/m²
Property 37045 photo 1
Property 37045 photo 2
Property 37045 photo 3
Property 37045 photo 4
Property 37045 photo 5
Property 37045 photo 6
Property 37045 photo 7
Property 37045 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 480 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1540 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 700 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
340 000 € 220 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37045
  • Εμβαδόν 1540 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 480 m
Πωλείται
280 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37597
  • Εμβαδόν 2890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
450 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38248
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
450 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38250
  • Εμβαδόν 10800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
280 000 € 140 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38410
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
500 000 € 246 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38518
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3200 m
Πωλείται
300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38520
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
280 000 € 35 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38534
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο