Πωλείται - Διαμέρισμα 77 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
421 974 €
5480 €/m²
Property 37031 photo 1
Property 37031 photo 2
Property 37031 photo 3
Property 37031 photo 4
Property 37031 photo 5
  • κωδικος αντικειμενου 37031
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 77 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 2

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 350 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 2 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 77 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον δεύτερο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, ένα μπάνιο, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα.Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία