Πωλείται - Διαμέρισμα 49 μ² στη Λάρνακα

Ελλάδα Κύπρος Λάρνακα
451 998 €
9224 €/m²
Property 36942 photo 1
Property 36942 photo 2
Property 36942 photo 3
  • κωδικος αντικειμενου 36942
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 49 m²
  • Περιοχή Larnaka
  • Τοποθεσία Λάρνακα (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 320 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται υπό κατασκευή διαμέρισμα έκτασης 49 τ.μ στη Λάρνακα. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία