Κατοχυρωμενο

Πωλείται - Κτίριο 1270 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 36886 photo 1
Property 36886 photo 2
Property 36886 photo 3
Property 36886 photo 4
Property 36886 photo 5
Property 36886 photo 6
Property 36886 photo 7
Property 36886 photo 8
Property 36886 photo 9
Property 36886 photo 10
Property 36886 photo 11
Property 36886 photo 12
Property 36886 photo 13
Property 36886 photo 14
Property 36886 photo 15
Property 36886 photo 16
  • κωδικος αντικειμενου 36886
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Κτίριο
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Έκταση οικοπέδου 253 m²
  • Περιοχή Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Δήμος (Θεσσαλονίκη)

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 5
  • Έτος κατασκευής: 1992
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πρόσβαση
  • Χρήζει ανακαίνισης

Περιγραφή

Διατίθεται κτίριο προς πώληση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, πολύ κοντά στο εμπορικό κέντρο One Salonica Outlet Mall, σιδηροδρομικό σταθμό,  μελλοντική στάση μετρό και λιμάνι.

Το εν λόγω κτίριο αποτελεί εξαιρετική επενδυτική επιλογή, λόγω της ευνοϊκής τοποθεσίας του.

Αποτελείται από υπόγειο, ισόγειο, πατάρι και τέσσερις ορόφους.

Στο δώμα υπάρχει η δυνατότητα διαμόρφωσης roof garden.

 

One Salonica Outlet Mall: 400 μέτρα

Σιδηροδρομικός σταθμός: 700 μέτρα

Στάση μετρό (υπό κατασκευή): 700 μέτρα

Λιμάνι: 1900 μέτρα

 

Τοποθεσία: Βίτσι 37, Θεσσαλονίκη

ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟ!

Πωλείται
285 000 € 1781 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40824
  • Εμβαδόν 160 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
650 000 € 1444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43844
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Επένδυση Πωλείται
450 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43891
  • Εμβαδόν 1133 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Επένδυση Πωλείται
3 000 000 € 672 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45639
  • Εμβαδόν 4458 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 48823
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
300 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54630
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
215 000 € 1287 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57506
  • Εμβαδόν 167 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
280 000 € 1018 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57889
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
308 000 € 3242 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59550
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Επένδυση Πωλείται
1 010 000 € 1942 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62447
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο