επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 36745 photo 1
Property 36745 photo 2
Property 36745 photo 3
Property 36745 photo 4
Property 36745 photo 5
Property 36745 photo 6
Property 36745 photo 7
Property 36745 photo 8
Property 36745 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 4
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 18 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 57 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, θέρμανση, αποθήκη. Κτίριο χωρίς ασανσέρ.

 

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Πωλείται
93 000 € 2066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64983
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 450 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64986
  • Εμβαδόν 72 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
245 000 € 3602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65002
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
250 000 € 3676 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65003
  • Εμβαδόν 68 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
265 000 € 3840 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65005
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 3888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65006
  • Εμβαδόν 36 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
148 000 € 2276 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65018
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Ενοίκιαση
από 500 € /ανα μήνα 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65022
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
160 000 € 2285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65023
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
290 000 € 4202 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65070
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο