60 000 €
120 €/m²
Property 35076 photo 1
Property 35076 photo 2
Property 35076 photo 3
Property 35076 photo 4
Property 35076 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 16000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 10 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στα περίχωρα Θεσσαλονίκης. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 250 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
80 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31417
  • Εμβαδόν 4200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
65 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33200
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
65 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35077
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
65 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38628
  • Εμβαδόν 8375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 191 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42758
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
80 000 € 65 000 € 123 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46081
  • Εμβαδόν 527 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
70 000 € 233 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49427
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
86 000 € 80 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49629
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
86 000 € 80 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49630
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
86 000 € 80 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49631
  • Εμβαδόν 403 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο