Κατοχυρωμενο

Πωλείται - Επιχείρηση 160 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
1 120 000 €
7000 €/m²
Property 34651 photo 1
Property 34651 photo 2
Property 34651 photo 3
Property 34651 photo 4
Property 34651 photo 5
Property 34651 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 25 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 14 χλμ

Επένδυση Πωλείται
1 200 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5603
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Επένδυση Πωλείται
1 200 000 € 550 000 € 1100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6386
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
1 200 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22974
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
1 100 000 € 1100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24443
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 500 000 € 4545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25531
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
1 500 000 € 1500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25619
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
1 600 000 € 1777 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31977
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
950 000 € 3518 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32333
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 260 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33466
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
970 000 € 2487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36375
  • Εμβαδόν 390 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο