επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 110 μ² στην Αττική

Ελλάδα Αττική Υπόλοιπο Αττικής
135 000 €
1227 €/m²
Property 344 photo 1
Property 344 photo 2
Property 344 photo 3
Property 344 photo 4
Property 344 photo 5
Property 344 photo 6
Property 344 photo 7
Property 344 photo 8
Property 344 photo 9
Property 344 photo 10
Property 344 photo 11
Property 344 photo 12
Property 344 photo 13
Property 344 photo 14
Property 344 photo 15
Property 344 photo 16
  • κωδικος αντικειμενου 344
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Έκταση οικοπέδου 300 m²
  • Περιοχή Αττική
  • Τοποθεσία Υπόλοιπο Αττικής (Αττική)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 2
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 3: 1 этаж: гостиная, кухня и ванная. 2 этаж: 3 спальни и туалет
  • Άλλες παροχές: 3 большие веранды на первом и 20 кв.м на втором этажах. Мебель: 2 двухспальные и 3 односпальные кровати. Имеются электроплита, микроволновка, холодильник, комод, встроенные шкафы. Камин, барбекю, русская печь
  • Απόσταση από θάλασσα: 800 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 45 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ