Πωλείται - Επιχείρηση στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 33716 photo 1
Property 33716 photo 2
Property 33716 photo 3
Property 33716 photo 4
Property 33716 photo 5
Property 33716 photo 6
Property 33716 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 33716
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Κατασκευή: Υπό κατασκευή
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Ενοίκιαση
από 2 500 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36511
  • Εμβαδόν 187 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Ενοίκιαση
από 17 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39964
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
750 000 € 5952 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40735
  • Εμβαδόν 126 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30 m
Πωλείται
3 200 000 € 4740 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42408
  • Εμβαδόν 675 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
945 000 € 4655 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42753
  • Εμβαδόν 203 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Ενοίκιαση
από 23 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42980
  • Εμβαδόν 970 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
1 100 000 € 7189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44296
  • Εμβαδόν 153 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
1 500 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44783
  • Εμβαδόν 693 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
990 000 € 7071 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44800
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
6 400 000 € 5027 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44865
  • Εμβαδόν 1273 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο