110 000 €
48 €/m²
Property 33361 photo 1
Property 33361 photo 2
Property 33361 photo 3
Property 33361 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 2250 μ² στη Χαλκιδική. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 100 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
110 000 € 83 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5434
  • Εμβαδόν 1320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
110 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21692
  • Εμβαδόν 4008 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
110 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33361
  • Εμβαδόν 2250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
100 000 € 215 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35495
  • Εμβαδόν 465 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
100 000 € 287 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48300
  • Εμβαδόν 348 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
100 000 € 270 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48301
  • Εμβαδόν 370 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
100 000 € 17 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49128
  • Εμβαδόν 5800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
100 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49901
  • Εμβαδόν 4550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
100 000 € 186 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50159
  • Εμβαδόν 537 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
95 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63509
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο