επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 70 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 3262 photo 1
Property 3262 photo 2
Property 3262 photo 3
Property 3262 photo 4
Property 3262 photo 5
Property 3262 photo 6
Property 3262 photo 7
Property 3262 photo 8
Property 3262 photo 9
Property 3262 photo 10
Property 3262 photo 11
  • κωδικος αντικειμενου 3262
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Περιοχή Θεσσαλονίκη
  • Τοποθεσία Θεσσαλονίκη - Δήμος (Θεσσαλονίκη)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 4,23%
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 70 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον τρίτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα.

Πωλείται
299 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59899
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
309 000 € 2376 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59963
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
355 000 € 3585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59982
  • Εμβαδόν 99 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
580 000 € 3741 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59985
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
215 000 € 2945 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60056
  • Εμβαδόν 73 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
85 000 € 1545 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60529
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Επένδυση Πωλείται
150 000 € 1500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60545
  • Εμβαδόν 100 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
160 000 € 1882 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60567
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
85 000 € 1307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60610
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
250 000 € 1724 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60737
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο