επωληθη

Πωλείται - Γη 12200 μ² στη Θεσσαλονίκη

Ελλάδα Θεσσαλονίκη Θεσσαλονίκη - Δήμος
Κατόπιν ζήτησης
Property 3253 photo 1
Property 3253 photo 2
Property 3253 photo 3
Property 3253 photo 4
Property 3253 photo 5
Property 3253 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 12200 μ² στη Θεσσαλονίκη.

Πωλείται
2 500 000 € 634 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46275
  • Εμβαδόν 3940 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3700 m
Πωλείται
480 000 € 195 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47339
  • Εμβαδόν 2450 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
160 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49478
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49616
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
150 000 € 681 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49885
  • Εμβαδόν 220 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52249
  • Εμβαδόν 5856 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
5 000 000 € 2999 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52394
  • Εμβαδόν 1667 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
365 000 € 486 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52514
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
200 000 € 285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52937
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
160 000 € 579 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53066
  • Εμβαδόν 276 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο