επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 80 μ² στην Κασσάνδρα

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Κασσάνδρα
110 000 €
1375 €/m²
Property 32 photo 1
Property 32 photo 2
Property 32 photo 3
Property 32 photo 4
Property 32 photo 5
Property 32 photo 6
Property 32 photo 7
Property 32 photo 8
Property 32 photo 9
Property 32 photo 10
Property 32 photo 11
Property 32 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: Ισόγειο
  • Έτος κατασκευής: 2009
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 3: 2 спальни, зал с кухней, ванная (душ)
  • Άλλες παροχές: Квартиры 1 этаж: 160000 евро, 2 этаж: 165000 евро
  • Απόσταση από θάλασσα: 30 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 90 χλμ

Πωλείται
110 000 € 2340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48392
  • Εμβαδόν 47 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
145 000 € 2265 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56096
  • Εμβαδόν 64 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
125 000 € 3125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56636
  • Εμβαδόν 40 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
140 000 € 2333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58395
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
140 000 € 1647 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62425
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
144 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63435
  • Εμβαδόν 45 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
135 000 € 3139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63594
  • Εμβαδόν 43 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63948
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
123 000 € 2673 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64081
  • Εμβαδόν 46 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 3750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64132
  • Εμβαδόν 32 m²
  • Αριθμός δωματίων 1

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο