επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 548 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
900 000 €
1642 €/m²
Property 3195 photo 1
Property 3195 photo 2
Property 3195 photo 3
Property 3195 photo 4
Property 3195 photo 5
Property 3195 photo 6
Property 3195 photo 7
Property 3195 photo 8
Property 3195 photo 9
Property 3195 photo 10
Property 3195 photo 11
Property 3195 photo 12
Property 3195 photo 13
Property 3195 photo 14
Property 3195 photo 15
Property 3195 photo 16
Property 3195 photo 17
Property 3195 photo 18
Property 3195 photo 19
Property 3195 photo 20
Property 3195 photo 21
Property 3195 photo 22
Property 3195 photo 23
Property 3195 photo 24
Property 3195 photo 25
Property 3195 photo 26
Property 3195 photo 27

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2005
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 7
  • Απόσταση από θάλασσα: 250 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 5 χλμ

Πωλείται
1 100 000 € 3928 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3719
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
1 050 000 € 2441 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9145
  • Εμβαδόν 430 m²
  • Αριθμός δωματίων 12
Πωλείται
980 000 € 4083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19457
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Επένδυση Πωλείται
900 000 € 1800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19943
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3500 m
Πωλείται
950 000 € 3454 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21564
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Αριθμός δωματίων 9
Πωλείται
1 200 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30507
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 33717
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
900 000 € 2571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42301
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
970 000 € 3774 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49595
  • Εμβαδόν 257 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 000 000 € 5000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55900
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο