800 000 €
108 €/m²
Property 31749 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,7 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7400 μ² στον Άθω. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα.

Πωλείται
750 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 2801
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
765 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4600
  • Εμβαδόν 11300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
860 000 € 188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8865
  • Εμβαδόν 4560 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
800 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22286
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
750 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22385
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
770 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31597
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
800 000 € 108 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31749
  • Εμβαδόν 7400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
860 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44409
  • Εμβαδόν 16500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m
Πωλείται
800 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45819
  • Εμβαδόν 12750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
700 000 € 875 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48716
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο