Πωλείται - Επιχείρηση 743 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας
900 000 € 685 000 €
922 €/m²
Property 3153 photo 1
Property 3153 photo 2
Property 3153 photo 3
Property 3153 photo 4
Property 3153 photo 5
Property 3153 photo 6
Property 3153 photo 7
Property 3153 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 3153
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Εμβαδόν 743 m²
  • Έκταση οικοπέδου 4000 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Ν. Πιερίας (Μακεδονία)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Απόσταση από θάλασσα: 35000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Προς πώληση διατίθεται ένα υπέροχο συγκρότημα, αποτελούμενο από ένα εθνικό εστιατόριο και ένα άνετο καφέ. Το συγκρότημα βρίσκεται σε μια πολύ γραφική περιοχή του θερέτρου, που περιβάλλεται από οροσειρές καλυμμένες με πυκνό δάσος. Το συγκρότημα αποτελείται από δύο ορόφους και ένα υπόγειο. Ένα εστιατόριο, το οποίο βρίσκεται στον πρώτο όροφο και μια καφετέρια, η οποία βρίσκεται στον δεύτερο όροφο. Στο υπόγειο υπάρχει μια κουζίνα, ένα μπάνιο και αποθήκες. Το συγκρότημα διαθέτει ανελκυστήρα, κλιματισμό και τζάκια.

Τοποθεσία