Πωλείται - Γη 750 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
195 000 €
260 €/m²
Property 3150 photo 1
Property 3150 photo 2
Property 3150 photo 3
Property 3150 photo 4
Property 3150 photo 5
Property 3150 photo 6
Property 3150 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчаный
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 82 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 750 μ² στη Σιθωνία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ².

Πωλείται
190 000 € 46 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46728
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
250 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46798
  • Εμβαδόν 4170 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
200 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47020
  • Εμβαδόν 4188 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
250 000 € 62 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47242
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 47640
  • Εμβαδόν 288 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
160 000 € 320 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49026
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
200 000 € 350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49625
  • Εμβαδόν 570 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
230 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49799
  • Εμβαδόν 4400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
195 000 € 565 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50944
  • Εμβαδόν 345 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
230 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51086
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο