Κατόπιν ζήτησης
Property 31047 photo 1
Property 31047 photo 2
Property 31047 photo 3
Property 31047 photo 4
Property 31047 photo 5
Property 31047 photo 6
Property 31047 photo 7
Property 31047 photo 8
Property 31047 photo 9
Property 31047 photo 10
Property 31047 photo 11
Property 31047 photo 12
Property 31047 photo 13
Property 31047 photo 14
Property 31047 photo 15
Property 31047 photo 16
Property 31047 photo 17
Property 31047 photo 18

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 4
  • Έτος κατασκευής: 2012
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Επίπεδα: 4
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 5
  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 39 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται επιχείρηση έκτασης 400 τ.μ στη Χαλκιδική. Η επιχείρηση έχει εσωτερική διαρρύθμιση. Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης, αποθήκη.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 31047
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
220 000 € 3142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31573
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
260 000 € 1793 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32145
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 120 m
Πωλείται
320 000 € 551 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32309
  • Εμβαδόν 580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
180 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33871
  • Εμβαδόν 144 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
870 000 € 1450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33986
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
5 500 000 € 1328 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39159
  • Εμβαδόν 4140 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
450 000 € 2250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45150
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
85 000 € 1700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45656
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Ενοίκιαση
από 290 € /ανα μήνα 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45705
  • Εμβαδόν 50 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο