επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 30955 photo 1
Property 30955 photo 2
Property 30955 photo 3
Property 30955 photo 4
Property 30955 photo 5
Property 30955 photo 6
Property 30955 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Κέρδος: 4,26%
  • Έτος κατασκευής: 2008
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλούνται 15 διαμερίσματα συνολικού εμβαδού 505 τμ. Όλα τα διαμερίσματα είναι μισθωμένα.

Το συνολικό ποσό από τα ενοίκια είναι 4.610 ευρώ το μήνα.

Πωλείται
85 000 € 787 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7357
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
110 000 € 4230 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8201
  • Εμβαδόν 26 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
1 800 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 12956
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
749 000 € 1134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14617
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
28 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51740
  • Εμβαδόν 34 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Προτεινόμενo Πωλείται
200 000 € 3389 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51993
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 80 m
Επένδυση Πωλείται
280 000 € 823 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64424
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο