επωληθη
Property 30791 photo 1
Property 30791 photo 2
Property 30791 photo 3
Property 30791 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1999
  • Αριθμός δωματίων: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23,6 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 32 τ.μ στη Θεσσαλονίκη. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην περιοχή Κορδελιό.

Παρόμοια ακίνητα

Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 700 € /ανα μήνα 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65928
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
43 000 € 796 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65931
  • Εμβαδόν 54 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Πωλείται
335 000 € 4294 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65932
  • Εμβαδόν 78 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
185 000 € 2642 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65935
  • Εμβαδόν 70 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
170 000 € 2833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65936
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Αποκλειστικός Ενοίκιαση
από 720 € /ανα μήνα 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65943
  • Εμβαδόν 96 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Προτεινόμενo Πωλείται
600 000 € 3000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65963
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
168 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65967
  • Εμβαδόν 91 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 600 € /ανα μήνα 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65974
  • Εμβαδόν 48 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Ενοίκιαση
από 800 € /ανα μήνα 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65976
  • Εμβαδόν 75 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο