Πωλείται - Γη 188 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Λιτόχωρο
60 000 €
319 €/m²
Property 30430 photo 1
Property 30430 photo 2
Property 30430 photo 3
Property 30430 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,8
  • Απόσταση από θάλασσα: 4500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 50 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 188 μ² στην Πιερία. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 150 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
55 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5748
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
50 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48962
  • Εμβαδόν 467 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
50 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56137
  • Εμβαδόν 637 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
50 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56547
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
50 050 € 104 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57430
  • Εμβαδόν 478 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
50 000 € 131 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59378
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 88 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61066
  • Εμβαδόν 568 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
50 000 € 100 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62146
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
50 000 € 9 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62226
  • Εμβαδόν 5300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
50 000 € 51 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65478
  • Εμβαδόν 963 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο