επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1965
  • Έτος ανακαίνισης: 2017
  • Αριθμός δωματίων: 2
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 35 χλμ

Πωλείται
388 500 € 3407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5287
  • Εμβαδόν 114 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 100 000 € 6086 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5292
  • Εμβαδόν 345 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
336 000 € 3200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5299
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
350 000 € 2671 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5454
  • Εμβαδόν 131 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
570 000 € 3877 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5879
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
380 000 € 2992 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6082
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
185 000 € 2341 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6260
  • Εμβαδόν 79 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6428
  • Εμβαδόν 219 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
350 000 € 5833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7799
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
470 000 € 3700 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 7940
  • Εμβαδόν 127 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο