επωληθη
Κατόπιν ζήτησης
Property 2640 photo 1
Property 2640 photo 2
Property 2640 photo 3
Property 2640 photo 4
Property 2640 photo 5
Property 2640 photo 6
Property 2640 photo 7
Property 2640 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Αριθμός δωματίων: 5: гостиная с кухней, зала с камином, 3 спальни, 2 ванные
  • Άλλες παροχές: отопление на дизеле, шкафы
  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 15 χλμ

Πωλείται
320 000 € 2962 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45494
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
340 000 € 2266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48878
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
340 000 € 2266 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49488
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
210 000 € 1590 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49845
  • Εμβαδόν 132 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
270 000 € 1421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51363
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
320 000 € 2909 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51434
  • Εμβαδόν 110 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
520 000 € 1925 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51882
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
220 000 € 1222 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52403
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
315 000 € 1400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54471
  • Εμβαδόν 225 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
185 000 € 1101 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56293
  • Εμβαδόν 168 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο