επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 73 μ² στη Σιθωνία

Ελλάδα Μακεδονία Χαλκιδική Σιθωνία
280 000 € 129 000 €
1767 €/m²
Property 262 photo 1
Property 262 photo 2
Property 262 photo 3
Property 262 photo 4
Property 262 photo 5
Property 262 photo 6
Property 262 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Όροφος: 1 ος ορ.
  • Έτος κατασκευής: 2010
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 2: салон с кухней, комната, ванная
  • Απόσταση από θάλασσα: 200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 112 χλμ

Πωλείται
250 000 € 2083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49029
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
255 000 € 4636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51240
  • Εμβαδόν 55 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Προτεινόμενo Πωλείται
300 000 € 5084 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56014
  • Εμβαδόν 59 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
260 000 € 2407 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59907
  • Εμβαδόν 108 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 60313
  • Εμβαδόν 60 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Επένδυση Πωλείται
280 000 € 250 000 € 2427 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61558
  • Εμβαδόν 103 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
330 000 € 3402 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63187
  • Εμβαδόν 97 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
265 000 € 3840 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65507
  • Εμβαδόν 69 m²
  • Αριθμός δωματίων 3

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο