επωληθη

Πωλείται - Διαμέρισμα 71 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας Κατερίνη
Κατόπιν ζήτησης
Property 26028 photo 1
Property 26028 photo 2
Property 26028 photo 3
Property 26028 photo 4
Property 26028 photo 5
Property 26028 photo 6
Property 26028 photo 7
Property 26028 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2006
  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 50 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 71 τ.μ στην Πιερία. Το διαμέρισμα βρίσκεται στο ισόγειο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα ντούζ. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, θέση στάθμευσης.

ΤΟ ΑΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΟΧΥΡΩΜΕΝΟ!

Πωλείται
67 000 € 1030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63149
  • Εμβαδόν 65 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
68 000 € 723 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63150
  • Εμβαδόν 94 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
111 000 € 932 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63260
  • Εμβαδόν 119 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
100 000 € 1923 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63388
  • Εμβαδόν 52 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
120 000 € 1395 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63776
  • Εμβαδόν 86 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
110 000 € 100 000 € 1754 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64010
  • Εμβαδόν 57 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
130 000 € 833 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64020
  • Εμβαδόν 156 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
193 000 € 2144 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64042
  • Εμβαδόν 90 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
58 000 € 2761 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64176
  • Εμβαδόν 21 m²
  • Αριθμός δωματίων 1
Πωλείται
105 000 € 2763 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64177
  • Εμβαδόν 38 m²
  • Αριθμός δωματίων 2

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο