Πωλείται - Μονοκατοικία 180 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
410 000 €
2278 €/m²
Property 25745 photo 1
Property 25745 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 49 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 47 χλμ

Πωλείται
330 000 € 2357 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 8557
  • Εμβαδόν 140 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 3125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61297
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
330 000 € 1650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61159
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
550 000 € 410 000 € 1366 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42192
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
410 000 € 2277 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25745
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
385 000 € 1425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54424
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
585 000 € 2437 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3062
  • Εμβαδόν 240 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
400 000 € 2000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22885
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
480 000 € 2296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36677
  • Εμβαδόν 209 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
499 000 € 2169 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46186
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο