Πωλείται - Μονοκατοικία 209 μ² στην Κέρκυρα

Ελλάδα Νησιά Ιονίου Ν. Κέρκυρας Κέρκυρα
480 000 €
2297 €/m²
Property 36677 photo 1
Property 36677 photo 2
Property 36677 photo 3
Property 36677 photo 4
Property 36677 photo 5
Property 36677 photo 6
Property 36677 photo 7
Property 36677 photo 8
Property 36677 photo 9
Property 36677 photo 10
Property 36677 photo 11
Property 36677 photo 12
Property 36677 photo 13
Property 36677 photo 14
Property 36677 photo 15
Property 36677 photo 16
Property 36677 photo 17
Property 36677 photo 18
Property 36677 photo 19
Property 36677 photo 20
Property 36677 photo 21
Property 36677 photo 22
Property 36677 photo 23
Property 36677 photo 24
Property 36677 photo 25
Property 36677 photo 26
Property 36677 photo 27

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2011
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 7 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 3 χλμ

Πωλείται
480 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49548
  • Εμβαδόν 345 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
385 000 € 1425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54424
  • Εμβαδόν 270 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
530 000 € 1394 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24158
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
550 000 € 2340 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 17955
  • Εμβαδόν 235 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
580 000 € 1633 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50661
  • Εμβαδόν 355 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
600 000 € 3333 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49578
  • Εμβαδόν 180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
520 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49438
  • Εμβαδόν 130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
700 000 € 4827 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56012
  • Εμβαδόν 145 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
480 000 € 1846 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40792
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 25224
  • Εμβαδόν 128 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο