επωληθη

Πωλείται - Μονοκατοικία 290 μ² στην Πιερία

Ελλάδα Μακεδονία Ν. Πιερίας
Κατόπιν ζήτησης
Property 2510 photo 1
Property 2510 photo 2
Property 2510 photo 3
Property 2510 photo 4
Property 2510 photo 5
Property 2510 photo 6
Property 2510 photo 7
Property 2510 photo 8
  • κωδικος αντικειμενου 2510
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Μονοκατοικία
  • Εμβαδόν 290 m²
  • Έκταση οικοπέδου 500 m²
  • Περιοχή Πιερία
  • Τοποθεσία Ν. Πιερίας (Μακεδονία)
  • Αριθμός δωματίων 5

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός ορόφων στο κτίριο: 3
  • Παραλία: песчаный
  • Αριθμός δωματίων: 5: 3 спальни, 2 залы, кухня, 3 ванные, сауна, крытый бассейн, кладовое помещение, котельная
  • Άλλες παροχές: мебель, отопление, природный газ
  • Απόσταση από θάλασσα: 3000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 135 χλμ

Πωλείται
230 000 € 647 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64288
  • Εμβαδόν 355 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
65 000 € 57 000 € 850 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64293
  • Εμβαδόν 67 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
450 000 € 1190 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64463
  • Εμβαδόν 378 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
175 000 € 2134 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64499
  • Εμβαδόν 82 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
320 000 € 1350 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64561
  • Εμβαδόν 237 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
70 000 € 660 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64724
  • Εμβαδόν 106 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
300 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64727
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
275 000 € 1417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64797
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Αριθμός δωματίων 8
Πωλείται
130 000 € 1238 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65113
  • Εμβαδόν 105 m²
  • Αριθμός δωματίων 2
Πωλείται
290 000 € 285 000 € 1283 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65457
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Αριθμός δωματίων 5

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο