Πωλείται - Βίλα 550 μ² στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
Κατόπιν ζήτησης
Property 25086 photo 1
Property 25086 photo 2
Property 25086 photo 3
Property 25086 photo 4
Property 25086 photo 5
Property 25086 photo 6
Property 25086 photo 7
Property 25086 photo 8
Property 25086 photo 9
Property 25086 photo 10
Property 25086 photo 11
Property 25086 photo 12
Property 25086 photo 13
Property 25086 photo 14
Property 25086 photo 15
Property 25086 photo 16
  • κωδικος αντικειμενου 25086
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Βίλα
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Έκταση οικοπέδου 1000 m²
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2013
  • Απόσταση από θάλασσα: 15 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Πωλείται
372 000 € 2021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32960
  • Εμβαδόν 184 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
2 400 000 € 3809 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33038
  • Εμβαδόν 630 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 200 000 € 4000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33046
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
1 590 000 € 4542 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33139
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 500 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33174
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
1 100 000 € 2200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33231
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 7
Πωλείται
370 000 € 3083 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33427
  • Εμβαδόν 120 m²
  • Αριθμός δωματίων 3
Πωλείται
2 200 000 € 4888 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33493
  • Εμβαδόν 450 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
3 000 000 € 10714 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33528
  • Εμβαδόν 280 m²
  • Αριθμός δωματίων 4
Πωλείται
632 875 € 4163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33761
  • Εμβαδόν 152 m²
  • Αριθμός δωματίων 4

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο