Πωλείται - Επιχείρηση στη Λεμεσό

Ελλάδα Κύπρος Λεμεσός
1 400 000 €
Property 25041 photo 1
Property 25041 photo 2
Property 25041 photo 3
Property 25041 photo 4
Property 25041 photo 5
Property 25041 photo 6
Property 25041 photo 7
Property 25041 photo 8
Property 25041 photo 9
  • κωδικος αντικειμενου 25041
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Επιχείρηση
  • Περιοχή Limassol
  • Τοποθεσία Λεμεσός (Κύπρος)

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2019
  • Απόσταση από θάλασσα: 530 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Πωλείται
1 200 000 € 6000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25493
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
1 636 800 € 7242 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37592
  • Εμβαδόν 226 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
2 000 000 € 1509 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38636
  • Εμβαδόν 1325 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
1 500 000 € 1200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38787
  • Εμβαδόν 1250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 200 000 € 3636 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40687
  • Εμβαδόν 330 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
1 500 000 € 2164 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44783
  • Εμβαδόν 693 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 214 000 € 8489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44997
  • Εμβαδόν 143 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
2 000 000 € 2534 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45068
  • Εμβαδόν 789 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 500 000 € 10000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46188
  • Εμβαδόν 150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
1 300 000 € 8280 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50544
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο