Πωλείται - Διαμέρισμα 85 μ² στη Πάφο

Ελλάδα Κύπρος Πάφος
255 000 € 210 000 €
2471 €/m²
Property 24896 photo 1
Property 24896 photo 2
Property 24896 photo 3
Property 24896 photo 4
Property 24896 photo 5
Property 24896 photo 6
Property 24896 photo 7
  • κωδικος αντικειμενου 24896
  • Προς πώληση, προς ενοικίαση Πωλείται
  • Τύπος Διαμέρισμα
  • Εμβαδόν 85 m²
  • Περιοχή Paphos
  • Τοποθεσία Πάφος (Κύπρος)
  • Αριθμός δωματίων 3

Χαρακτηριστικά

  • Αριθμός δωματίων: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • Πισίνα
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται διαμέρισμα έκτασης 85 τ.μ στη Πάφο. Το διαμέρισμα βρίσκεται στον πρώτο όροφο και αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλονοκουζίνα, ένα μπάνιο. Το διαμέρισμα έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει έπιπλα, κοινόχρηστη πισίνα, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματιστικό, πισίνα για ιδιωτική χρήση, θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, συναγερμό, αποθήκη.

Τοποθεσία